Wyszukiwanie zaawansowane »
Zamów części 22 266 88 60
Konsultanci dostępni:
pn-pt 8:00-20:00
sob 9:00-17:00
Poczta elektroniczna

Części samochodowe FILTRON

Części FILTRON

O Filtron

Firma Filtron wchodzi w skład międzynarodowej grupy Affinia Group, lidera w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji części zamiennych. Od 1982 roku przedsiębiorstwo Filtron specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn, urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych. W tym stosunkowo krótkim czasie firma Filtron potrafiła znaleźć liczne grono stałych odbiorców oraz zdobyć ich zaufanie w krajach całego świata. Oferta handlowa firmy zawiera ponad 2300 różnorodnych typów filtrów, które trafiają do najlepszych producentów samochodowych, wśród których warto wymienić takie marki jak Volkswagen, General Motors, Ford, Land Rover, Jaguar, Mercedes-Benz, Saab, Lotus, Harley&Davidson, Suzuki czy Aston Martin.

 

Historia Filtron

Firma Filtron w porównaniu do pozostałych koncernów motoryzacyjnych ma stosunkowo krótką historię. Została założona w 1982 roku, gdy w Polsce pomału zaczynało dochodzić do przemian systemu politycznego. Niestabilny jak na te czasy rynek motoryzacyjny potrzebował potrzebował mocnego szarpnięcia w postaci przywódcy, którym okazało się przedsiębiorstwo Filtron. Do dziś jest jednym z liderów w branży, a połowa produkcji trafia za granice kraju między innymi do takich państw jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Rosja, Włochy, a od niedawna również na kontynent afrykański oraz do Stanów Zjednoczonych. Jest to pierwsza firma w branży filtracyjnej w Polsce, przez co szefostwo przedsiębiorstwa Filtron ustanowiło system zarządzania jakością spełniający wymagania norm ISO/TS 16949 oraz system zarządzania środowiskiem ISO 14001.

 

Części Filtron

Dynamiczny rozwój sprawił, że przedsiębiorstwo Filtron jest firmą o światowym zasięgu działania. Główna oferta handlowa sprowadza się do produkcji najwyższej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych. Wśród nich możemy wyróżnić filtry powietrza, oleju, paliwa, przeciwpyłkowe, hydrauliczne oraz dla przemysłu, osuszacze powietrze i filtry cieczy chłodzących.

  

Główne linie produktowe:

  • Filtry powietrza Filtron
  • Filtry oleju Filtron
  • Filtry paliwa Filtron
  • Filtry kabinowe (przeciwypyłkowe) Filtron
  • Osuszacze powietrza Filtron
   

 

Kup część

Wybierz swój samochód

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 266 88 60

X
Obsługujemy płatności
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl
Szybki kontakt