Wyszukiwanie zaawansowane »
Zamów części 22 266 88 60
Konsultanci dostępni:
pn-pt 8:00-20:00
sob 9:00-17:00
Poczta elektroniczna

Części samochodowe RUVILLE

Części RUVILLE

O Ruville

Ruville to niemiecki oddział Schaeffler Gruppe zajmujący się produkcją i rozwijaniem napinaczy, łożysk oraz rolek prowadzących rozrządu. Firma znana jest głównie z pionierskich rozwiązań, do których można zaliczyć między innymi wprowadzenie pompy wody z termostatem na rynek motoryzacyjny. Ponad 90-letnie doświadczenie w produkcji i ulepszaniu części samochodowych pozwoliły marce Ruville dojść niemal do perfekcji w dziedzinie części zamiennych.

 

Historia Ruville

Hamburg oraz Paryż – te dwa pierwsze miasta we wczesnych latach 20 dążyły do zapanowania nad chaosem motoryzacyjnym poprzez zainstalowanie sygnalizacji świetlnych. To właśnie w tym czasie Egon von Ruville założył swoją firmę w centrum Hamburga. Od samych początków celem firmy Ruville było zajęcie niezależnej pozycji na rynku motoryzacyjnym, początkowo w sektorze zestawów naprawczych do łożysk kół. Poprzez intensywną obserwację rynku Egon von Ruville doszedł do wniosku, że największą przeszkodą kierowcy jest fatalny stan dróg. Dodatkowo szefostwo firmy wątpiło w przyszłość ówczesnych samochodów, które jak twierdził sam Ruville z wyglądu przypominały powozy. Liczne doświadczenia oraz przede wszystkim skłonność do inwestycji oraz brak strachu przed innowacjami sprawiły, że firma Ruville do dziś jest jednym z liderów na rynku części zamiennych.

 

Części Ruville

Oferta firmy Ruville sprowadza się do projektowania, dystrybucji oraz sprzedaży części zamiennych. Ruville oferuje wszystkie elementy niezbędne do wymiany rozrządu, wśród których warto wymienić koła pasowe oraz koła napinające. Ponadto asortyment firmy zawiera elementy przekładni pasowej oraz elementy napędu łańcuchowego, które stanowią niezwykle ważną część oferty. Oprócz części zamiennych, które są niezwykle popularne na polskim rynku motoryzacyjnym, firma Ruville oferuje bogatą ofertę zestawów naprawczych.

 

Główne linie produktowe:

 • Łożyska koła Ruville
 • Piasty koła Ruville
 • Zestawy rozrządu Ruville
 • Napinacze rozrządu Ruville
 • Rolki prowadzące rozrządu Ruville
 • Łańcuchy rozrządu Ruville
 • Pompy wody Ruville
 • Wały napędowe Ruville
 • Przeguby koła Ruville
   

 

Ruville Video

 

 • Całościowe spojrzenie na ofertę produktową firmy Ruville.
 • Krótka prezentacja zestawu paska rozrządu z pompą wody Ruville.

 

Kup część

Wybierz swój samochód

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 266 88 60

X
Obsługujemy płatności
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl
Szybki kontakt